Kontakty:
ELEKTROČAS s.r.o.
  Hlavná 48
  900 27   Bernolákovo
  tel.: +421 2 45993 714
  M: 0905 401 108
 

QR code
 Udalosti
Elektrolab
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Online status

El. magnetické rozhúpavanie zvonov

LINEÁRNE MOTORY:


Lineárne motory sú motory, ktoré menia elektrickú energiu na priamočiary pohyb. Sú vyrábané v 9 veľkostiach a v rozdielnych tažných silách pri napájaciom napätí 230 V - 400 V. Motory sú prispôsobené pre prácu v najťažších poveternostních podmienkach. Majú krytie IP 56 a zabudovanú tepelnú poistku proti prehriatiu.Lineárne motory sa vyrábajú sériovo s veľkým dôrazom na kvalitu. Každý jednotlivý motor je samostatne vyskúšaný a protokol o vyskúšaný je zálohovaný. Na nami dodávané motory poskytujeme " doživotnú " záruku na skryté výrobné vady.

 

Kotva lineárneho motoru je protipól k statoru lineárneho motoru a pracuje ako jeho rotor. Je na pevno spojená so závesom / osou / zvonu. Vyrába sa v niekoľkých veľkostiach, s prídavnými C profilmi, alebo pre veľké hmotnosti zvonu v tvare polmesiaca.

RIADIACA ELEKTRONIKA LIN. MOTOROV:
Tieto špičkové riadiace hodiny sú štandartne osadené dvoma vstupmi, ktoré dokážu ovládať vyzváňanie zvonu v hlasitom ( normálnom ) a miernom ( tichom ) režime. Mierne ( tiché ) vyzváňanie vyhovuje svojím zvukom i prísnym hygienickým normám, hlavne v mestskej zástavbe. Oba tieto režimy môžu býť v priebehu dňa striedané tak, aby vyhovely ako hygienickým normám tak aj veriacim.
Riadiaca jednotka VEGA je plne inteligentná, procesorom riadená elektronika. Program vydáva príkazy k ovládaniu lineárneho motoru. VEGA je vybavená kontrolou vstupných napätí, kontrolou stavu tepeľných ochran a pamäťovým záznamom poruchových stavov.
Senzor je určený na snímanie pohybu zvonu. Vyhodnotenie polohy zvonu zariadi elektronika VEGA.
Programovacou klávesnicou  IB-KEY sa do riadiacej elektroniky VEGA nastavia údaje pre rozhúpanie zvonu. Klávesnica slúží tiež ako záloha dát o rozhúpani až 1000 zvonov. Klávesnicu môžeme tiež pripojiť k PC a tieto údaje ďalej spracovať. 


 
Naša firma Vám zabezpečí aj servis starších prípadne nefunkčných systémov rozhúpavania zvonov.